KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9758133

nr 975 8133

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsningar, 2 st. Olle Hjortzberg (1872-1959), Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 28x22

Utrop:

400 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 20:08:03

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg